Vyhledávání


Kontakt

Keramická dílna Radoslavy Vrabcové
Jiráskova 378
Dobřichovice
CZ - 252 29

E-mail: info@keramikarv.cz

+420 721 843 006

O mně

Jmenuji se Mgr. Radoslava Vrabcová. Po absolvování Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy jsem dlouhá léta učila na základní škole. Od mládí mě zajímaly všechny možné ruční práce a výtvarné techniky od šití, pletení a vyšívání přes drátování, práci s kůží až po paličkování nebo batikování. A také jsem je všechny samozřejmě vyzkoušela.

Pak jsem našla cestu k hlíně. V 90. letech jsem se vzdělávala v keramickém studiu Jarmily Tyrnerové v Kohoutově. V přátelské a tvůrčí atmosféře jsem se tu naučila spoustu zajímavých technik. Do dneška se tam čas od času vracím. V poslední době se zabývám též technikou raku, kterou jsem se naučila v keramické dílně Terezy Kuhnové ve Slavonicích.  

Nyní moje činnost spočívá hlavně v pedagogické činnosti (učím keramiku jak děti, tak dospělé). Vedení kurzů keramiky kombinuji s prací v mojí keramické dílně v Dobřichovicích u Prahy.

Doufám, že moje výrobky jsou užitečné a dekorativní zároveň. Snažím se, aby lidé moje věci chtěli používat, líbily se jim a měli z nich každý den radost.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.